שומרים על היקרים לכם

ביטוח חיים הוא הדרך היחידה להבטיח את עתיד המשפחה במקרה של מוות בטרם עת. צוות מאור סוכני ביטוח מעמיד לרשותכם מגוון מוצרי ביטוח חיים מותאמים אישית, ועוזר לכם להכין למשפחה שלכם רשת ביטחון כלכלית לימים גשומים יותר.

אף אחד לא אוהב לשאול את עצמו "מה יקרה אם...?" אבל, מה לעשות, תמיד כדאי ומומלץ להתכונן לכל מצב, במיוחד שמדובר בעתיד היקרים לכם.

במאור סוכני ביטוח מעמידים לרשותכם את מוצרי ביטוח החיים של חברות הביטוח המובילות בישראל. צוות הסוכנות יסייע לכם בבחירת ביטוח החיים המתאים לכם ולבני המשפחה, יצור התאמה אישית בהתאם לצרכים שלכם ובמקרה הצורך (חס וחלילה) יסייע לבני המשפחה ככל יכולתו.

למה צריך ביטוח חיים?


במקרה של מוות בטרם עת עומדת המשפחה מול שוקת שבורה – מצד אחד היא נאלצת להתמודד עם אובדן של אדם יקר וקרוב, ומצד שני היא נאלצת ללמוד כיצד להתמודד עם המצב החדש בחיי היום יום כולל הפן הכלכלי.

ביטוח חיים מבטיח כי במקרה הצורך תזכה המשפחה לרשת ביטחון כלכלי שתאפשר לה להתמודד עם המצב החדש ללא ירידה ברמת החיים אליה היא התרגלה, וללא בעיות כלכליות הרות גורל.

בנוסף, ביטוח חיים מאפשר הרחבה למקרים של אבדן כושר עבודה, מחלות קשות או נכות, אז נאלצת המשפחה לספוג אבדן הכנסה משמעותי ובמקביל להתמודד עם הוצאות חדשות של טיפולים מסוגים שונים. גם במקרים אלה מהווה ביטוח החיים גלגל הצלה פיננסי שמונע חיפוש אחר מקורות פרנסה חדשים או שקיעה לחובות.

לקבלת הצעה מיוחדת בתנאים אטרקטיביים לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות מאור סוכני ביטוח >>