להיות חלק מהמשפחה

סוכנות הביטוח מאור סוכני ביטוח הוקמה על ידי אב ובנו שהביאו את הקשר והאכפתיות המשפחתית לתוך הניהול המקצועי של הסוכנות. מאז ועד היום לקוחות הסוכנות נהנים משירות מקצועי המשולב עם יחס אישי לכל לקוח.

ניסיון, אהבה למקצוע ורצון לתת ללקוחות ערך מוסף של שירות ואכפתיות הביאו את רן וזאב מאור, אב ובנו, להקים את מאור סוכני ביטוח.

זאב מאור האב, היה ממנהלי מגדל חברה לביטוח בע"מ במרחב צפון, ובמסגרת תפקידו הכשיר עשרות סוכני ביטוח לאורך השנים. החיבור בין הוותק והניסיון של זאב יחד עם הראש הצעיר והרענן של רן הביאו להקמת סוכנות ייחודית המשלבת בין ותיק לחדש, בין מקצועיות לשירות ייחודי.

כיום רן מאור הינו המנהל בפועל, כאשר זאב ממשיך ללוות את הסוכנות כאיש מקצוע בעל ידע עשיר.

תחומי התמחות של הסוכנות >>

שירות ממשפחה למשפחה


לקוחות הסוכנות הינם לקוחות פרטיים וותיקים הנמצאים עם הסוכנות עשרות שנים.כך יוצא שהסוכנות המשפחתית משרתת דורות שונים של אותה משפחה, ומספקת מענה מקיף לכל דור על פי צרכיו.

על מנת שהמענה הביטוחי של הסוכנות ישרת את צרכי הלקוחות, עובדת סוכנות מאור סוכני ביטוח עם חברות הביטוח המובילות בישראל: מגדל חברה לביטוח בע"מ, איילון חברה לביטוח, הכשרה וכלל ביטוח.

במסגרת העבודה המשותפת עם חברת מגדל ובעקבות המצוינות במתן מענה איכותי ללקוחותיה בתחום ביטוחי החיים והבריאות, הצטרפה הסוכנות למועדון הזהב של מגדל חברה לביטוח בע"מ.

מזמינים אתכם להצטרף


מאור סוכני ביטוח מזמינים אתכם להיות חלק מסוכנות שהיא משפחה. סוכנות שרואה בכם לקוחות וחברים, מספקת מענה ביטוחי מקיף ומצוין ובעת הצורך נמצאת שם בשבילכם כדי לעזור ולסייע.

בואו להכיר את הצוות המקצועי שלנו >>

הסוכן הוא סוכן פנסיוני ולא יועץ פנסיוני. בסוכנות משווקים מוצרים פנסיוניים של מגדל. לסוכנות יש זיקה ו/או אינטרס כלכלי למוצרים הפנסיוניים שהיא משווקת, לרבות קבלת עמלות.