נעים להכיר, מאור סוכני ביטוח

סוכנות ביטוח היא כמו משפחה – דואגת לצרכים שלכם, מקשיבה לבעיות ופותרת אותם כמיטב יכולתה. אתם מוזמנים להכיר את מאור סוכני ביטוח, סוכנות שהוקמה על ידי משפחה ומאז שומרת על חום משפחתי, יחס אישי ומקצועיות ללא פשרות.

פרופיל החברה

סוכנות הביטוח מאור סוכני ביטוח הוקמה על ידי אב ובנו שהביאו את הקשר והאכפתיות המשפחתית לתוך הניהול המקצועי של הסוכנות. מאז ועד היום לקוחות הסוכנות נהנים משירות מקצועי המשולב עם יחס אישי לכל לקוח.

מידע נוסף

תחומי התמחות

סוכנות ביטוח מאור סוכני ביטוח שמה בקדמת העשייה מתן פתרון מקיף וכולל לצרכי לקוחותיה. לפניכם פירוט של מגוון התחומים העומדים לרשותכם בסוכנות. בכל שאלה או התייעצות, אתם כמובן מוזמנים לפנות לצוות הסוכנות העומד לרשותכם.

מידע נוסף

טוב שיש מגדל מאחוריך

מגדל קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל רואה את עצמה בעלת תפקיד מרכזי בחברה אנושית בריאה ויציבה.
כחברה מובילה במשק הישראלי מזה 80 שנה, תפקידנו לנהל את כספי הלקוחות באחריות ולהעניק ביטחון כלכלי לכ-2 מיליון לקוחות אשר הפקידו בידינו את ההגנה הביטוחית, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח הארוך.

מידע נוסף

הלקוחות שלנו

הלקוחות שלנו הם החלק החשוב ביותר בסוכנות. אתם מוזמנים להכיר לקוחות ותיקים שמלווים אותנו, מאמינים בנו ומקבלים מאיתנו את השירות הכי טוב שיש.

מידע נוסף

הצוות המקצועי

הצוות המוביל של מאור סוכני ביטוח מורכב מאנשי מקצוע מעולים. אתם מוזמנים להכיר את האנשים שמעמידים לרשותכם ידע, זמן ולב רחב.

מידע נוסף